Strona główna
Aktualności
Pomoc

Aktualności

Wprowadzone zmiany
2012-11-13

Poniżej przedstawiamy najważniejsze informacje na temat wprowadzonych zmian oraz nowości:

Trening indywidualny (aktywny od czwartku)
Każdego dnia (tylko 1x) o dowolnej porze możemy trenować na mieście (siłownia, basen, sala gimnastyczna), w budynkach klubowych (o ile nasz klub takie posiada) oraz na sprzęcie sportowym we własnym domu. Każdy trening dodaje 20% do naszego zmęczenia.

Na mieście trenujemy, odpłatnie, równomiernie atrybuty z danej grupy ćwiczeniowej. Każdy taki trening trwa 5 min.

W budynkach klubowych trening działa na podobnej zasadzie jak na mieście, wyjątkiem jest to, że wybieramy głównie trenowany atrybut, który trenujemy z największą intensywnością - różnica jest uzależniona od poziomu budynku klubowego. Trenujemy za darmo, poziom budynku dodatkowo wpływa na czas treningu.

W domu możemy trenować pojedyncze atrybuty na wcześniej zakupionym sprzęcie sportowym - każde urządzenie poprawia nam inny atrybut, sprzęt możemy kupować tylko do kwater własnościowych. Trening taki jest najefektywniejszy - dodaje nam dodatkowy bonus do atrybutu.

Zmęczenie organizmu
Jeśli wartość zmęczenia przekroczy górną granicę 100%, każdy następny procent wpływa negatywnie na przemęczenie, zdrowie oraz kondycję.

Sponsor indywidualny
Podpisując kontrakt wybieramy odpowiedniego sponsora z odpowiednim dla nas warunkiem (występy w reklamie), który musimy spełnić by otrzymać wynagrodzenie. Każdy występ w reklamie trwa 10 min i wpływa negatywnie na nasze zmęczenie (+20%)

Poza tym wprowadzone zostały nowe budynki klubowe, sprzęt sportowy w sklepie, menedżer piłkarza oraz nowy tutorial.

Poleć znajomemu

Wyślij
Każdy gracz z Twojego polecenia to szansa na darmowe konto premium!
TOP50 Gry
Copyright © 2011 by go2goal